Bulietyn Informacji Publicznej

Najlepszy Aqua aerobik w Chorzowie!

MORiS Chorzów zaprasza na zajęcia Aqua Aerobiku. Treningi odbywają się we wtorki i czwartki w godzinach 20.15 – 21.00 na basenie w Kompleksie Sportowym „Hajduki” (Chorzów ul. Graniczna 92). Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do udziału w zajęciach pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Bilety w cenie 15 zł normalny oraz 9 zł ulgowy dostępne są w kasie basenu. Istnieje możliwość płacenia karnetem.

Aerobik w wodzie
to idealny sport dla osób dbających o dobre samopoczucie i chcących wzmocnić mięśnie. Zajęcia Aqua aerobiku to znakomity sposób na poprawę samopoczucia. Jest to forma ruchu dobra dla każdego – nie tylko dla tych, którzy umieją pływać i są w dobrej formie fizycznej. Szeroki wachlarz stosowanych ćwiczeń: cardio, jogging w wodzie, ćwiczenia z oporem, ćwiczenia w parach oraz z makaronami, deskami, pasami i rękawami wypornościowymi – pozwalają na wszechstronny rozwój ćwiczących i dobieranie obciążeń w zależności od potrzeb. Z powodzeniem mogą trenować kobiety w ciąży (po konsultacji z ginekologiem) oraz osoby rehabilitujące różnego rodzaju urazy.

Uwaga - maksymalna ilość ćwiczących podczas zajęć to 35.

Więcej informacji oraz możliwość zapisu pod nr telefonu 32 246 83 33 lub e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Tutaj zapoznasz się z całą naszą ofertą fitness.

aqua aerobik chorzów

Licznik odwiedzin:
1603445

facebook

MORISlato

MORSIK

URODZINYB

CHORZOW

60_plus

chorzowianinCOMTV

chorzow_TV